Forum Kene
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Kene

Forum Kene 'ye Hoşgeldin Misafir !
Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://forumkene.yetkin-forum.com/u42

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Etkileyici Msn Nickleri ..

4 posters
YazarMesaj
Private
AdminAdmin
Private

Erkek
Rep Puanı : 9785631
Saygınlık : Etkileyici Msn Nickleri .. Heartb5
Aktiflik : Etkileyici Msn Nickleri .. Heartb5
Rep Gücü : Etkileyici Msn Nickleri .. G_rank5

Etkileyici Msn Nickleri .. Empty
MesajKonu: Etkileyici Msn Nickleri ..   Etkileyici Msn Nickleri .. EmptySalı Haz. 17, 2008 4:53 am

Etkİleyİcİ Msn Nİcklerİ ..

Tèdavisi mümKün qörüLmèyèn $izoFrèn biR aşktı bizimKisi..
hanqi doktora qittiySèk ayrıLık yazdı rèçètèmiSè vè èkLèdi hèRqün düzènLi oLarak öLünècèK...buqündè öLdüm yaRını ipLè çèkioRum:

$heytanın teqk suçuu meleqe tecavüzz etmesiymiş$$ !

coca colayım hayatın tadıyım.roccoyum choq $ekerim.albeniyim ßahanem cook.çikolatalı qofretim arkadaŞlar beni sewmeyen warmı..?

ŞerefsizLerin şerefsizce yaşadığı bu dünyada şerefsizce yaşıosun!... adiLiğine boncuk takta nazar değmesin!!!..

HaYaTıMdAn GiDeNLeR...BiR DaHa GeRi GeLMeYi HaYaL BiLe eTMeYiN...HaYaTıMa YeNi GiReNLeR...GiTMeYi DüŞüNüRSeNiZ...HiÇ BeKLeMeYiN..

ögrencimisin?dersler aqirmi gelio?"bitsin bu cile"yaz 3675 e qِnder.Nah bكiter melodisi cebine gelSin..

£ski Foto ' Lar qißysin taTLı Ama eSkiiiiiiSiinnn....!

Cafe crown gibi içimi ısıttın,lipton ice gibi sogutma sakın,hayatın tadı coca cola falan deil sensin..Bi biskrem versem benm için GüLerMiSiN

SuRaTıN İgReNç sÖyLe kİMLerden yÜz BuLdUn!!

KaZa qibiyim,kimin başına qeLceim beLLi oLmas..

beN Ne fünYeSi çekiLmiŞ eL bombasıyıM ne de diNamiT BeN yeRin aLtıNa qisLenmiŞ maYıNım üsTüme baSaNııı PATLATIRIMM..

ßeny çekemeyenLer ''anten'' taKtırSıN

Hiç kimsé béni hayatından tamamén siLéméz...İzim kaLır ya yüréqinde ya da bédénindé...yüréqin yoksa rahat oL..İzim bédénindé!!!..

seviyorum your eyes, cünkü onlar very nice, bir kere look at me, ondan sonra forget me, kalbim tik tak for you, cunku i love you ...

CiDDiysen vaRım ...! DeqiLSeN SörF YapaR...! AqLaTiRiM...!

ÖnémLi déğiL kâç kéz yéniLdiğin; önémLi oLân, kâç yéniLgidén sonrâ yénidén doğruLâßiLdiğin..

! Yaşarqen -di' Li geçmiş...Daha sonra -mi$Li... We her saniye daha çoq -miş...

ßana Hawa AtıCan Die K3ndini Kasma Damarındaki kanın ßiLe ßana HasTa!!!

Şimdi dersaneli olduk! Cevap anahtarını doldurduk! Yine yetmedi netimiz! KAHROLSUN SINAV SİSTEMİNİZ

kimse ßirşeyLer iMaa etmesin .. Kininiz varsa suratıma Kusun .. kusamıosanız SuSun..

YaLan askından kurtulduquma sevinmek varken baq ben hala aqlıyorum...

Bir yanım bir daha hiç kimse onun kadar sevilmeyecek derken;
bir yanım sakin,sessiz...

Daha Kac Vakte erteliceksin 'Seni Seviyorum'demelerini...

Papa öLdü hRistiyan 0ldunuz
hRant Dink öLdü éérmêni 0Ldunuz
Duâ édin dé büLéent éRs0y öLmésin

Benimle Konusmak İcin Akıllı Olmalısın Bana Yetişmek İcin Hızlı oLmaLısın Beni GEcmeKmi İstiyorsun Şaka Yapıyo OLmasLısın

Nê KrâL’ınâ qîDêRîM Nê âLaYıNâ,ßî DuRuM VâR$â KrâL’ıdâ qêLîR âYâqımâ âLâYıDâ!««

Ölüm Ani Öğrenciyiz Die Sevmiyelim Mi Yani

§éNîNLé i$im ßiTMéDi ßiTMéz,a$k qûZ YûZû qôRMéDî qôRMéZ,SaNa SôYLéMéYé DéqMéDi DéqMéz,SéNi ßéNîm qîßi KîmSé SéVMéDi SéVéMézz !!

Her Delikanlının Bir Manitası Var Ama Her Genc Kızın Delikanlı Manitası Yok

İZMİR’e SôLé KıYMéTîNî ßîLSîn, İZMİR qûSéL'Sé Séßéßî SéNSîN !!

HéPîMîZ a§KéRîZ TéRôRé YéTéRîZ,aNLaYaNa §éVqî,aNLaMaYaNa MéRMî ! §éVqîYî VéRDîK,§ıRa MéRMîDé ...

HepSi GiDici Sen KaLıcı , HepSi AnLıq Sen HaYat BoYu , HepSi ÇoCuqça Sen GeRçeKçe , HepSi ÖyLeSine SeN ÖLeSiye..!

Gîtmêsêydî; Øñuñ kulu ølurdum ¢îgñêyîp gê¢tîgî yølu ølurdum bîr ômûr â$kıylâ dølu ølurdum ñê yâzık buñlârı bîlmêdên GITTI
http://www.forumkene.com
Private
AdminAdmin
Private

Erkek

MesajKonu: Geri: Etkileyici Msn Nickleri ..   Etkileyici Msn Nickleri .. EmptySalı Haz. 17, 2008 4:53 am

Déqî$KéN ßîR DûnYâDâ,ßéN SâßîT KâLıYoRum.HéRKéz ßâ$Kâ ßâ$Kâ SéVéRKéN,ßéN YîNé [ SéNi SéViYoRuM ]

DîNLê ßîZî;§êR§êRî DêDîKLêRî ßîZîZ. âRKâDâ$ıN DêğêRîNî îYî ßîLîRîZ.ßîZ §êV§êKDê â§Lâ §êVîLMêYîZ...

мυтℓυℓυкℓαя ѕєηιηℓє σℓѕυη. уαηℓızℓıкℓαя вєηιмℓє... gιт...αмα вιяgüη αкℓıηα gєℓє¢єğιм...!

DinLe Beni [ SoSyeTe ] Güzeli , SiL O Düşündeki Ki [P..], Sanmaki Mekansız KaLıR Bu Masum [ SeRseRi ]

PAŞA GÖNLÜM İSTERSE SVERM!. ZORLMA İSTERSM SEVDİRRM!..UĞRŞMA!!!.DİCEKSN Kİ NREYE KDAR BU HVALAR;
KİM TAKAR DEVRAN DÖNENE KDAR

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artik. Çünkü sen rüzgarin çosturdugu bir toz bulutusun, bugün bana esersin ...yarin ellere.

Ay agliyor sevipte kavusamayanlar icin. Yildizlar sarki soyluyor sevipte sevilmeyenler icin Bende Agliyorum sevipte kavusamadigim askim icin (.....)

Bir gün sevgilim sordu a‏sk nedir diye... Biraz zaman istedim dü‏süneyim diye, ertesi gün gِordüm onu bir ba‏skas‎‎ı ile, kulag‎ına f‎ısı‎ldad‎m a‏sk izdiraptir diye

нαηι єη gυzєℓ αѕкℓαя ιмкαηѕız gєℓιя уα ιηѕαηα, ιмкαηѕız σℓ∂υgυη ι¢ιη αѕıgıм ѕαηα!

Bir Gun Beni Animsarsan Eger, Once Bir Gulumse Gulucukle An Adimi, Beni Seven Bir Cocuktu De, Ve Sonra Seni Ne Cok Sevdigimi Ogrenememis Olmanin Acisiyla Esef Et!

HAYATINDAN TAMAMEN SILEMEZ BENI KIMSE,YA KALBINDE, VARSA YÜREGINDE YADA BEDENINDE MUTLAKA BIR IZIM KALIR GERIYE..Yüregin yoksa eger rahat ol ozaman izim bedeninde,beni unutmana yetecek MESAFE yok bu alemde,bosuna ugrasma sadece zaman geçer biraz daha bakarsin,alemlere akarsin ama yerime asla bir ALLAHIN KuLunu K O Y A M A Z S I N! ..

Herkes Oyuncu Olabilir Ama Yönetmen Benim.İstediğime Rol Veririm,İstediğime Yol Veririm Etkileyici Msn Nickleri .. WinkEtkileyici Msn Nickleri .. WinkEtkileyici Msn Nickleri .. Wink

Gecmişi sildim..Gunumu ezdim..Gelecekmi? Gecmıste..Gunde...Gelecekte BENIM! Ben fazlasyla raatm sizde raat olun...

her şey BeNDe BaŞLaR BeNDe BiTeR...SeWeN SeWeR SeWMeYen ... oLuP GiDER

HEPINIZ KENDI DALGANIZA BAKIN...DIKKAT EDIN BENIM DALGAMDA BOGULMAYINEtkileyici Msn Nickleri .. Wink

ßeni Görüp Kendini Sınama...Sadece Görebildiğin Kadarım...Hayat ßir Kumar ise Zarları ßen Atarım...

Gözüмü kıRpı0ruм s0иu oLмaŷan kaRanLıqa...·CiLvé yaPı0ruм écєLé....! kuŷRuk saLLıorum âżŖâiĿ'є. . .!

Yalnızlığım bir çığlıktı, hepiniz mi sağırdınız???

Sevme sevsinler sana önem versinler. Ağlama ağlatki kıymetini bilsinler...

ECELE SÖZLÜ , ÖLÜME NİŞANLIYIZ , TESADÜFEN GELDİK , MECBURİ YAŞIYORUZ

HANI SADECE OLUM AYIRIRDI BIZI, SOYLE SEVGILIM...HANGIMIZ öLDü

git bakalım ellere eller seni bnm sevdiğim kdr sevebilecekmi bnm sana
verdiğim değeri eller sana verebilecekmi????

DOKUNMAK ELLERİNE BU KADAR ZOR DEĞİLDİ O ÇOK GÜZEL GÖZLER VAR YA BİR ZAMANLAR O BENİMDİ
NE YAPALIM ARKADAŞ NASIL İÇİLMESİN DERTLERİN VARSA SEN DE BENDENSİN

BANA BİR İYİLİK YAP HALİMİ BİLMESİN SAKLA BENİ BÖYLE ÜZGÜN GÖRMESİN

YOLLARA BAĞLADIM GİDİŞİNİ DİLLERE BAĞLADIM O GİDİŞİNİ YASTIĞA SAKLADIM SEVİŞİNİ NASIL UNUTURUM AH O GÜLÜŞÜNÜ

ZALİMSİN ANLADIM BENDE KALMADIN ŞİMDİ KİM ZAVALLI KİM KAZANDI ANLA BAKALIM

En Büyük Hatam Seni Sevmek Degildi, Senin Beni Sevmeni Beklemekti....

-oha oldum ,kal geldi ;gül beklerken dal geldi..ne cok sevmistim seni; ayrilmasi zor geldi...

denizleri seviyorsan, dalgalarida seveceksin; sevilmek istiyosan, önce sevmeyi bileceksin

Sen Gözlerimde Yas Olsaydin Seni Kaybetmemek icin Asla Aglamazdim

AsKiMi DaGLaRa YaZaCaKTiM AmA AsKiMdAn BÜYÜK DaG BuLaMaDiM...

agac kurur dali kalir insan ölür adi kalir sayet ben ölürsem bu söz size hatira kalir

hani gözler vardir sözleri anlatir(li),hani sözler vardir, birde ask vardir seni anlatir...

ask aci saraptir kadehi dudaktir icersen izdiraptir. gözyasin silinmez kiymetin bilinmez sonu bi ayriliktir

idam sehpasindaki bir mahkumun yasamayi nekadar cok seviyorsa bende seni okadar cok seviyorum

SENI NEZAMAN UNUTACAGIMI SORMA : CÜNKÜ NEZAMAN ÖLECEGIMI BILMIYORUMl)

Kaybetim seni be güzelim! Kaybetim! Türkü, türkü oldu ismin.... hic durmadan söylerim. Hic durmadan sayiklarim. Hic durmadan....

HER YARINDA BIR UMUT , HER UMUTTA BIR ÖZLEM , HER ÖZLEMDE BIR SEVGI , HER SEVGIDE BIR TEK SEN VARSIN

...seni unutmaya andictim gözlerine baktim vazgectim...

Her sey yalan! Benim hayatimda tek gerçek sensin...

Namimizin büyüklügü, dostlarimizin büyüklügündendir.

Biz ölmeyi çoktan göze aldik da, yanimizda kimler g**ürücez onu düsünüyoruz.

Sen, sen ol! Asla biz olma.

Dünya bir gündür, o da bugündür!

Sonunu düsünenler kahraman olamaz.

Ölüm, ölüm dedigin nedir ki gülüm ? Ben senin için yasamayi göze almisim..

Ayni dili konusanlar degil, ayni duyguyu paylasanlar anlasabilir.

Hayatta edindigim tecrübeler, yedigim kaziklarin toplamidir.

Eger birisi seni aldatmissa bu onun suçudur. Eger o kisi seni pek çok kere aldatmissa bu senin suçundur.

Yasamak için yalvarmadik ölmek için yalvarmayiz

Dostum olmaz, hasmim yasamaz.

Ölenin arkasindan aglamaki, sen öldükten sonrada arkandan agliyan birakma !!

Akilli insanlar yeni fikirleri tartisirlar. Normal insanlar sonuçlari tartisirlar. Küçük insanlarsa baska insanlari tartisirlar.

***Duanla dogmadimki bedduanla öleyim...

Ölüm dedigin nedir gülüm.Ben senin için yasamayi göze almisim.

Ask bir güle benzer çiçek kisminda askin sonsuzlugunu yasarsin ,diken kisminda ise sonsuz acilari yasarsin.

ask bir sudur iç iç kudur

gülü bir gün seni her gün sevecegim

gülü solana kadar seni ölene kadar sevecegim

KADIN DEDIGIN TAKTINMI KOLUNA YAKISACAK, ÇARPTINMI DUVARA YAPISACAK.

içki insani öldürür.
TÜRK ölümden korkmaz

dostumuz az düsmanimiz cok korkumuz yok

+°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+°

(h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h)

(%) SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%)
Private
AdminAdmin
Private

Erkek

MesajKonu: Geri: Etkileyici Msn Nickleri ..   Etkileyici Msn Nickleri .. EmptySalı Haz. 17, 2008 4:53 am

(l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l)

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz, bir bahar düsün ciceksiz,birde beni düsün sensiz.

Dal rüzgari affetse bile, dal kirilmis bir kere.

In The ParK_ta Gezerken, Cigarettiyi Icerken. My Father Gördü Suc Üstü,I am Düstü Kiç Üstü

Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin.

°(w)°Aylar_Geçsede_Yillar_Geçs ede_Bir_Ömur_Böyle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam°(w)°

(w)***Bir Kulunu Cok Sevdim O Beni Hic Sevmiyor Kalbimi Ona Verdim Artik Geri Vermiyor ***(w)

(f)//*Her_Insan_Sevilcek_Ve_Sevecek tir*(f)

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Be ni Zorla $air Yaptilar

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin.

Delice sev,haince terket ama ALDATMA...(yoksa...)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOLUR!
ALDATIRSA GEL BANA TAKTİK VERİYİM
FeaRLeSS
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE
FeaRLeSS

Erkek
Ruh Hali : Etkileyici Msn Nickleri .. Canli
Rep Puanı : 100
Saygınlık : Etkileyici Msn Nickleri .. Heartb1
Aktiflik : Etkileyici Msn Nickleri .. Heartb1
Rep Gücü : Etkileyici Msn Nickleri .. G_rank1

MesajKonu: Geri: Etkileyici Msn Nickleri ..   Etkileyici Msn Nickleri .. EmptyC.tesi Tem. 12, 2008 10:39 am

Çok fazla eline sağlık... cheers
KeNe
Bayan Mod
Bayan Mod
KeNe

Kadın
Ruh Hali : Etkileyici Msn Nickleri .. Saldirgan
Rep Puanı : 58963
Saygınlık : Etkileyici Msn Nickleri .. Heartb2
Aktiflik : Etkileyici Msn Nickleri .. Heartb2
Rep Gücü : Etkileyici Msn Nickleri .. G_rank3

MesajKonu: Geri: Etkileyici Msn Nickleri ..   Etkileyici Msn Nickleri .. EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 12:53 am

oku oku bitmei ama sper nicler @
@HmEt
AdminAdmin
@HmEt

Erkek
Ruh Hali : Etkileyici Msn Nickleri .. Ssstt
Rep Puanı : 9798325
Saygınlık : Etkileyici Msn Nickleri .. Heartb6
Aktiflik : Etkileyici Msn Nickleri .. Heartb6

MesajKonu: Geri: Etkileyici Msn Nickleri ..   Etkileyici Msn Nickleri .. EmptyÇarş. Eyl. 03, 2008 12:10 pm

eline sağlık.
http://www.forumkene.com/

Etkileyici Msn Nickleri ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-